25-lecie Stowarzyszenia "Nadzieja"
Wyjątkowe obchody 25-lecia działalności Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Nadzieja” w Kluczborku - organizacji, która od ćwierć wieku niesie pomoc, wsparcie i nadzieję osobom potrzebującym oraz ich rodzinom.
Z okazji jubileuszu Starosta Kluczborski Mirosław Birecki wraz z Andrzejem Olechem - Przewodniczącym Radu Powiatu uhonorowali Stowarzyszenie „Nadzieja” Medalem Powiatu Kluczborskiego w uznaniu za wieloletnią działalność na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi, budowanie postaw empatii i integracji społecznej oraz rozwijanie współpracy opartej na życzliwości, solidarności i wzajemnym szacunku. Nagrodę odebrała prezes i dobra dusza Stowarzyszenia Małgorzata Kwiring-Pondel.
Jubileusz był okazją do wspomnień, podziękowań i wyrażenia wdzięczności wszystkim osobom, które przez lata tworzyły i wspierały działalność stowarzyszenia.
Jednocześnie świętowano 20-lecie współpracy Stowarzyszenia "Nadzieja" z niemieckim stowarzyszeniem Lebenshilfe w Bad Duerkheim z udziałem gości z Niemiec.
Serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu oraz dziękujemy za 25 lat zaangażowania, wrażliwości i codziennego dobra na rzecz mieszkańców powiatu kluczborskiego.
Galeria zdjęć